1. Przejdź do głównej treści
  2. Skocz do stopki

Zostaw swój podatek w Kąpinie! Dowiedz się więcej.

GRAFIK REZERWACJI BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W KĄPNIE

Aktualności

Aktualności Gminy Wejherowo
Aktualności Wejherowskiego Centrum Kultury

Zaproszenie Na Wystawę Fotograficzną - 10-lecie Misterników Kaszubskich

Wystawa Fotograficzna

W salach Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie - Pałac Przebendowskich i Keyserlingków przy ulicy Zamkowej 2a w dniu 19.04.2012r odbędzie się podsumowanie 10 – lecia działalności Misterników Kaszubskich

Przy tej okazji otwarta zostanie wystawa fotografii związanej z uroczystości Wielkiego Piątku, które odbywają się na Wejherowskiej Kalwarii. Na wystawie tej będzie można zapoznać się z pracami mieszkańca Kąpina – fotografika Michała Ceszke.

Zdjęcia Michała oddają nie tylko piękno i wyjątkowość Kalwarii ale również ducha i atmosferę samych uroczystości Wielkiego Piątku, w których przy udziale Kaszubskich Misterników możemy już od kilku lat, corocznie uczestniczyć. Przypominamy również, że Michał Ceszke od jakiegoś czasu utrwala również wydarzenia z Kąpina, które znalazły swoje miejsce także i na naszej stronie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy, a Michałowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

22.04.2012. 12:35

Misternik Kaszubski 24.01.2013. 00:36

musze przyznac ze zdjecia ktore zostaly przez pana wykonane sa poprostu cudowne dziekujemy

Stowarzyszenie na rzecz Kąpina

Z inicjatywy ludzi zainteresowanych szeroko pojętym dobrem społeczności wiejskiej Kąpina, zostało powołane Stowarzyszenie rozwoju wsi Kąpino "Eco-Kąpino", które postawiło sobie jasne cele, kładąc przy tym szczególny nacisk na poprawę warunków życia mieszkańców wsi.

Więcej informacji na stronach portalu Stowarzyszenia.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. ×